BAŞKANIN MESAJI

BAŞKANIN MESAJI

Üretim, pazarlama, gayrimenkul ve lojistik sektörlerinde markamızı üst sıralara taşıma amacı ve sürdürülebilir bir gelecek için çıktığımız bu yolda Abdulkadir Karavil Grup olarak 44 yılı devirdik.

1975’te çıktığımız bu yolda belirlediğimiz vizyondan çıkmayarak büyüyen markalarımız ile güçlenen bir aile olduk. Bu ailenin her bir üyesi iş alanlarındaki sektörlerde; topluma ve bireye saygılı, ekonomik ilkelere bağlı olarak hizmet etmektedir.

Güven veren bir şirket olarak hizmet etmeyi misyonumuz yaptık ve bu misyon ile bölge ve ülke ekonomisine değer katarak büyümeyi amaçladık. 44 yılda yaptığımız işlerde kalitemizden ve güven değerimizden taviz vermeyerek yolumuza devam ettik.Bu yolda yanımızda olan değerli müşterilemizin memnuniyeti ise bizim en büyük ve en saygın kazancımızdır.

Abdulkadir Karavil Grup olarak her şeyden önemlisi geleceğimiz olan çocuklarımız için ve ülkemizin geleceği için yatırımlarımız ile sorumluluklarımızı yerine getirmeye devam etmekteyiz.Geçirilen bu 44 yıl boyunca kalitemizden, iş etiğimizden, güvenilirliğimizden ödün vermeden çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz.

Tüm Abdulkadir Karavil Grup çalışanlarımızın dinamik çalışma ruhu ile bünyemize katkıları için teşekkür eder,grubumuzdaki tüm çalışma arkadaşlarımızın bu şirketin en önemli hazineleri olduğunu belirtmek isterim. Değerli çalışanlarımıza ve müşterilerimize saygı, selam ve sevgilerimi sunarım.

BAŞKANIN MESAJI