VERİ SAHİBİ BAŞVURU FORMU

VERİ SAHİBİ BAŞVURU FORMU

KARAVİL DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI İNSAAT OTOMOTİV PET. ÜRN. PAZ. SAN. TİC. A. Ş.
VERİ SAHİBİ BAŞVURU FORMU
1.Genel bilgiler ve kullanım amacı
Bu başvuru formu Karavil Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Otomotiv Pet. Ürn. Paz. San. Tic. A.Ş. (“Şirket”) tarafından hazırlanmış olup 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 13’üncü maddesi kapsamında “Veri sorumlusuna yapılacak başvuru” için kullanılır.
Başvuru sahibine, talebinin niteliğine göre en kısa sürede ve en geç otuz gün içinde cevap verilir.

2.Başvuru yolu
Başvurunuzu bu formu doldurarak, bu form haricinde dilediğiniz başkaca bir yazılı metin sunarak; Kişisel Verileri Korumu Kurumunca yürürlüğe konulan Veri Sorumlusuna Başvuru Usul Ve Esasları Hakkında Tebliğ’de belirlenen yöntemlerle veya aşağıda yer alan şekilde başvuru yaparak gerçekleştirebilirsiniz:

a.Şirketimizin “Gömmetaş Mah. Urfa Blv. Karavil Center No:401 A Bağlar /DİYARBAKIR” adresine şahsen, posta ya da kargo yoluyla.

3.Veri sahibi bilgileri

4.Talep sonucunun iletilmesi

5.Başvuru konusu

6.Veri sahibi beyanı
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca yapmış olduğum bilgi edinme başvurusunun, yukarıda belirttiğim talep/talepler çerçevesinde değerlendirilerek sonuçlandırılmasını rica eder, işbu başvuruda tarafınıza sağlamış olduğum bilgi ve belgelerin doğru, güncel ve şahsıma ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederim.

VERİ SAHİBİ BAŞVURU FORMU